Termovizija-kaina

termovizijos.kainaTermovizijos kainų pagrindines variacijas pabandėme apžvelgti ir pateikti žemesnėse eilutėse ir lentelėje. Labai sunku įvertinti visus kliento poreikius, bet iš gerosios praktikos susidaręs kainynas labai stipriai nekinta jau eilę metų. Dažniausiai termovizija atliekama tamsesniu paros metu. Saulutei pašildžius sienas ir langus gali būti pakankamai solidūs neatitikimai tarp vaizdo ir relios situacijos. Vakaras arba ūkanota diena - termovizijos tikslumo garantas. Reikalingas atkreipti dėmesį taip pat ir į santikinį drėgmės kiekį, vėjo kryptis ir jų stiprumą atliekant termoviziją. Kaina priklauso ir nuo objekto dydžio. Norite optimizuoti termovizijos kainą? Pabendraukite su savo kaimynais šalimais, giminės, draugai - visi kas nori gyventi šilčiau tegul prisideda prie termovizinės patikros ir tuomet pavyksta ženkliai pakorguoti kainą dėka transporto išlaidų kompensavimo. Kaip žinia termovizorius ir termovizijos specialistas turi atvykti į vietą ir transporto išlaidos sudaro nemažą paslaugos kainos dedamają (apytikriai apie 20-25%). Todėl kalbėdami apie termovizijos kainą būtinai atsižvelkite į ekonomišką požiūrį dėl transporto išlaidų. Paslaugos kainos yra žemesnėje straipsnio dalyje. Nuoširdžiai tikimės, kad termonuotraukos padės sutaupyti ne vieną šimtą litų per ateinančius šildymo sezonus. Kuriame linksmą galeriją termožmonės. Pastebėjome, kad kiekvieno žmogaus termonuotrauka yra savotiška ir nepakartojama. Bet tai prie laisvalaikio formos ir termovizijos žmogiško veido formavimo. Žmogui bus visuomet paprasčiau suprasti termoviziją pamačius žmogaus veidą nei langų, stogų ar mūro statybinį broką.

Termovizija atliekama šeniui šalčiui pasibeldus į jūsų kiemo ar namo duris. Termovizijos ar termonuotraukos kainą pabandyta suforuoti žemiau esančioje lentelėje. Visuomet atliekama išankstinė registracija elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.-  priimame laiškus 24 valandas per parą. Atsakyti stengiamės kaip galima greičiau. Rekomenduojama temperatūra jūsų namo diagnostikai yra nuo +0 iki -10 laipsnių išorėje ir pastato viduje temperatūra bus nuo +17 iki + 24. Minimalus rekomenduotinas temperatūrų skirtumas, tarp išorės ir vidaus termovizijai yra apie 12-13 laipsnių, bet dažniausia tiriant jau gyvenamasias patalpas, skirtumas būna didesnis, o iš to ir didenė tikimybė pamatyti statinio problemas. Neturite laiko rašyti elektroninio laiško? Skambinkite 8-686-50968.

Paslaugos pavadinimas Kaina eurais**
Termovizija namui jei plotas 120-200 kv.m. 89,00-149,00
Termovizija namui jei plotas viršyja 200 kv.m. pagal susitarimą
Termovizija butui nuo  35  iki 100 kv.m 35,00-79,00
Termovizija komercinės paskirties pastatams ( skaičiuojama valandomis***) 50,00
Transporto išlaidos Vilniaus mieste -
Transporto išlaidos užmiestyje 1 km. 0,30
Transporto išlaidos grupė kaimynas **** -30%
Termovizijos lojalumo programa tolimas kaimynas ***** -20%
Žodinė konsultacija po termovizijos esminėms problemoms spręsti nemokamai
Rašytinė dokumentacija arba vienos termonuotraukos aprašymas * 3,00

* - ne mažiau nei 15 termovizijos rezultatų.

** - visos kainos nurodytos be pridėtinės vertės mokesčio (PVM).

*** - kaina taikoma 1 valandai specialistui dirbant ne mažiau nei 2 valandas.

**** - susitarkite su kaimynu dėl bendros termovizijos ir Vilniaus regione gaukite transporto išlaidoms nuolaidą.

***** - rekomenduokite mūsų teikiamą paslaugą savo draugams ir tolimiems kaimynams ir gaukite nuolaigą termovizijai.

 

Visų kainų derinių ar gyvenimiškų variacijų neįmanoma sutelkti į vieną termovizijos kainyną lentelėje. Esant specifinėms užduotims visuomet esame linkę spręsti bet kokius klausimus visomis Lietuvoje girdimomis kalbomis. Dar kartą bandome priminti, kad pati termovizija rekomenduojama atlikti kuomet...  Vaizdo klipas žemiau pavadinimu " kada saulutė nusileis".