Privatumas

kvalifikacijos.patikra

Kokie duomenys renkami internetiniame puslapyje slapukų pagelba.

Internetinis puslapis www.vtp.lt  renka statistinius duomenis apie vartotojų elgseną pačiame internetiniame puslapyje. Persiuntimo puslapiai , lankytojų kiekis, elgsena, naršyklės ir operacinės sistemos versijos, kiti statistiniai duomenys. Plačiau apie tai galite perskaityti šioje nuorodoje slapukai. Papildmą statistinę informaciją internetinis puslapis renka dėka integruotos turinio valdymo sistemos (TVS). Šios informacijos apimtį sudaro kelios sudedamosios dalys. Kiek kartų apsilankyta puslapio straipsnyje ir ši informacija laikoma tiek laiko kiek egzistuoja pats straipsnis. Taip pat TVS renka informaciją apie nerastus resurse puslapius. Tokia statistinė informacija saugoma ne ilgiau nei 12 mėnesių. 

Kokius asmeninius duomenis renka, naudojasi, perduoda internetinis puslapis slapukų pagelba.

Jūsų apsilankymo metu internetinis puslapis nerenka jokių asmeninių duomenų ir duomenų kurių pagrindu galima nustatyti žmogaus tapatybę. Statistikos duomenis naudoja puslapio valdytojas, trečiosioms šalims jokie duomenys nėra perduodami išskyrus įstatymo numatyta tvarka.

Kas sukūrė slapukus esančius mūsų puslapyje.

Visos slapukus generuojančios programos yra sukurtos trečiūjų šalių. Nors ir puslapio valdytojas integravo visą programinį kodą, bet negali modernizuoti ar konfiguruoti programų tokiu būdu kurio nenumatė trečiosios šalies pačios programos kūrėjas.

 Jūsų sutikimas su mūsų slapukų taisyklėmis.

Tęsdami naršymą internetinėje svetainėje jūs išreiškiate sutikimą su mūsų naudojamais slapukais.

Kas yra slapukai.

Mažos apimties tekstinis failas yra įrašomas į jūsų įrenginio naršyklės atitinkamą katalogą. Slapukų pagelba renkama statistinė informacija, o jūsų apsilankymas lieka anonimišku. Jūs turite galimybę panaikinti visus slapukų failus jūsų įrengime.

Kam tai daroma.

Puslapio lankytojų elgesio analizė leidžia kurti kokybiškesnį turinį, analizuoti turinio aktualumą, rasti programinio kodo klaidas, kitos svarbios puslapio administravimo užduotys.

Kodėl jus informavome.

Diskutuojama iki dabar, bet 2011 metų gegužės 26 dieną Europos komisija priėmė slapukų direktyvą. Daugiau apie tai galite pasiskaityti čia.

Ką apie tai mano puslapio autorius.

Šiuo metu pasaulio galingieji kaunasi informacijos fronte žymiai imantriau nei google analytics įrankiais. Privatumas įmanomas vis sunkiau, nes kosminis palydovas jūsų sklypo nuotraukas daro kada nori, nors tokio sutikimo jūs neduodate. Specialiosios tarnybos valstybėje negavusios kodavimo algoritmo rūpimai programai, kaip pavyzdys skype telefonija, stengiasi uždrausti tokios naudojimą. Ir tokios informacijos yra aibė. Ieškant informacijos šiam skyriui suprasta, kad dauguma puslapio valdytojų kopijuoja vieni nuo kitų tuos politikos tekstus, bet nelabai gilinasi į tai ką kopijuoja. Tikriausiai taip buvo prasmingiausia šio teksto pastraipa pačiam puslapio autoriui.